Už viac ako 10 rokov sme vašim spoľahlivým partnerom pri financovaní nákupu, obchodov a výstavby nehnuteľností.

Zistiť viac

Našli ste si bývanie, ale nedostali ste hypotéku alebo vám chýbajú financie? Využite náš jedinečný koncept rent-to-own, teda prenájom nehnuteľností s možnosťou neskoršieho odkúpenia a bývajte ihneď, aj bez hypotéky. Vami vybranú nehnuteľnosť kúpime za vás a za vopred dohodnutých podmienok vám ju prenajmeme a podržíme. Do nehnuteľnosti sa môžete ihneď nasťahovať a zároveň získate dostatok času na jej neskoršie odkúpenie.

 • Vlastné bývanie ihneď aj bez hypotéky
 • Dostatok času na odkúpenie
 • Fixné ceny nehnuteľností
 • 300+ nehnuteľností, 10 rokov skúseností
Chcem bývať
Zistiť viac

Naše služby sme prispôsobili aj pre obchodníkov a developerov, ktorí majú cit a skúsenosti pre obchod s nehnuteľnosťami, poznajú svoj lokálny realitný trh no nemajú pre efektívne obchodovanie potrebný kapitál. V tomto prípade ide o koncept book-to-sell, teda rezervácia s možnosťou neskoršieho predaja. Týmto spôsobom financujeme rezidenčné nehnuteľnoti, komerčné nehnuteľnosti, pozemky aj výstavbu projektov. Na obchodovanie vám poskytneme až 80 % prostriedkov na kúpu nehnuteľnosti a je len na vás, ako ich dokážete zhodnotiť.

 • Stačí vám len 20% vlastných zdrojov
 • Pridelíme vám kapitál až do výšky €2M
 • Financujeme nákup aj výstavbu nehnuteľností
 • Je len na vás, ako nehnuteľnosť zhodnotíte
Chcem obchodovať
Zistiť viac

Náš jedinečný rent-to-own systém vám ponúka výhodný prenájom priestorov na podnikanie s možnosťou odkúpenia neskôr. Vo vami vybraných priestoroch môžete ihneď podnikať, pričom si nemusíte brať úver. My ich prefinancujeme za vás a dáme vám ich do užívania. Poskytneme vám tiež dostatok času, aby ste mohli využiť právo na ich odkúpenie.

 • Vlastné priestory ihneď aj bez úveru
 • Dostatok času na odkúpenie
 • Fixné ceny nehnuteľností
 • 300+ nehnuteľností, 8 rokov skúseností
Chcem priestor
Zistiť viac


Nedarí sa vám predať nehnuteľnosť za vami očakávanú cenu, nechcete ju znižovať a zároveň potrebujete peniaze ihneď? Obráťte sa na nás. Získajte až 80% z ceny nehnuteľnosti ihneď a v predaji pokračujte za vami pôvodne očakávanú cenu.

 • Nehnuteľnosti na bývanie aj podnikanie
 • Dostatok času na predaj bez znižovania ceny
 • Peniaze z predaja vyplatené vopred
 • 300+ nehnuteľností, 10 rokov skúseností
Chcem predať
Zistiť viac

Máte rezervovanú nehnuteľnosť, no vzhľadom na nepredvídané okolnosti máte problém s jej doplatením? Skomplikovala sa vám situácia a potrebovali by ste pomôcť so splácaním? Potrebujete vyplatiť súrodencov, partnera alebo veriteľov? Kontaktujte nás! Nehnuteľnosť kúpime a za vopred dohodnutých podmienok vám ju prenajmeme a podržíme. Do nehnuteľnosti sa môžete ihneď nasťahovať alebo ju naďalej užívať, zároveň získate dostatok času na jej neskoršie odkúpenie.

 • Nehnuteľnosti na bývanie aj podnikanie
 • Garancia fixnej ceny
 • Dostatok času na odkúpenie
 • 300+ nehnuteľností, 10 rokov skúseností
Potrebujem pomôcť

Férová cesta k vlastnému bývaniu formou prenájmu s možnosťou odkúpenia neskôr.

Jedinečný rent-to-own systém, teda prenájom nehnuteľností s možnosťou odkúpenia neskôr, na Slovensku už od roku 2013 úspešne rozvíja spoločnosť BizPartner Group. Vykročte na cestu k vlastnej nehnuteľnosti spolu s nami. Už nemusíte čakať kým splníte požiadavky bánk alebo našetríte dostatočnú hotovosť. Ponúkame vám možnosť nájsť si vysnívanú nehnuteľnosť, ktorú za vás kúpime, prenajmeme vám ju a vy si ju môžete odkúpiť neskôr, a to za vopred dohodnutých podmienok.

...

Ako bude vyzerať realitný trh na Slovensku v roku 2023? Poznáme najnovšie predpoklady vývoja!

Realitný trh na Slovensku bol v roku 2022 skutočne turbulentný. Zaznamenali sme prudký nárast cien nehnuteľností, v druhom štvrťroku až na úrovni vyše 25 %. Zároveň však do hry vstúpilo aj zvyšovanie cien energií a kartami zamiešali tiež rastúce úrokové sadzby.

...

Ste realitný maklér? Naberajte a predávajte nehnuteľnosti rýchlejšie a flexibilnejšie.

Recesia je obdobie, kedy ekonomika zažíva pokles a vyskytujú sa problémy s nezamestnanosťou a rovnako aj s poklesom cien na trhu nehnuteľností. V takomto období môže byť ťažšie predať nehnuteľnosť, pretože ľudia môžu mať obavy z budúcnosti a menšiu ochotu platiť vysoké ceny za nehnuteľnosti.

„Služby typu prenájom s neskorším odkúpením sme začali vyvíjať a poskytovať prvým klientom už v roku 2013. Dnes ich využívajú bežní retailoví zákazníci, firmy, realitní makléri ako aj obchodníci a menší developeri, pre ktorých sú naše finančno-realitné služby dostupnejšie a jednoduchšie riešenie financovania nákupu nehnuteľností, ako prostredníctvom bánk a zároveň lacnejšie, ako individuálni privátni investori a nebankové spoločnosti.“

Ing. Martin Fodor
CEO & Partner

Ing. Petra Fodorová, RSc.
COO & Partner

Spokojní klienti na celom Slovensku

Pri rozširovaní našej podnikateľskej činnosti sme potrebovali aj nové a väčšie priestory. Prenajali sme si ich prostredníctvom rent-to-own modelu skupiny BizPartner a ihneď sme ich mohli využívať na podnikanie. Neskôr, keď sa naše aktivity úspešne rozbehli, sme priestory aj odkúpili. Tento postup môžem odporučiť aj iným firmám.

Michal T. | ★★★★★

Služba “Prenájom s odkúpením neskôr” nám pomohla zaobstarať byt pre našu dcéru, ktorá sa po štúdiu usadila v Ružomberku. Našli sme byt, ktorý sa nám páčil, bol za prijateľnú cenu, no dcére ešte hypotéku neschválili a nám by už ďalšiu hypotéku taktiež nedali. Vďaka VoVlastnom sa dcéra mohla nasťahovať ihneď a získala potrebný čas pre splnenie podmienok hypotéky.

Simona P. | ★★★★★

Profesionálny prístup radosť spolupracovať

Stanislav Hlbocký | ★★★★★

Všetko čo sľubujem dodrží, heslo firmy je rýchlosť, flexibilita. Odporúčam

Romana Staronova | ★★★★★

Tím spoločnosti BizPartner Group sú profesionáli na trhu s nehnuteľnosťami. Pri nadobudnutí nehnuteľnosti pre aktívny oddych, vinice boli spoľahliví, všetky náležitosti výkupu a prevodu nehnuteľ nosti rýchlo vybavili. Všetkým odporúčam. Na spoločnosť sa môžte s dôverou obrátiť. Pomôžu. Za všetko ďakujem. Žilincová s rodinou

Ingrid Žilincová | ★★★★★

Som veľmi spokojný s touto službou, firmou. Prístup, rýchlosť, správanie na jednotku. Naozaj to čo to reklamujú to aj dodržia. V tejto neľahkej dobe to akože klobúk dole.

Anton Mishakow | ★★★★★


Odoslať

Hľadáte férovú cestu k vlastnému bývaniu alebo podnikateľskému priestoru formou prenájmu s neskorším odkúpením? Predávate svoju nehnuteľnosť a nechcete znižovať jej cenu? Hľadáte efektívnejšie možnosti obchodovania s nehnuteľnosťami? Napíšte nám a my sa vám radi ozveme.